TIRANE – Lidhja e tyre përbën një prej temave më të përfolura në shtypin rozë. Kjo ndoshta edhe për faktin se një gjë të tillë ende nuk e kanë pranuar por e mbajnë në heshtje, duke mos u ekspozuar në publik.

Fotot e vetme të përbashkëta, përjashto njërën gjatë Summer Fest, janë të shkrepura nga të tjerët. Edhe udhëtimet e Getoarit dhe Marinës kuptohen thjesht duke krahasuar prapavijën e njëjtë të vendeve nga ku postojnë foto.

Por “Prive ka arritur të sigurojë një foto të çiftit ku ata shihen bashkë duke pozuar para kamerës.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: