Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla i ka uruar ditëlindjen e 69-të ish-kryeministrit Fatos Nano.

Balla ka zgjedhur një foto të vjetër me Nanon kur ishin së bashku pjesë e PS dhe parlamentit.

Hapat e parë në politikë Balla i ka hedhur në kohën kur Nano ishte kryetar i Partisë Socialiste.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb