Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka uruar mbështetësit për 17-vjetorin e themelimit të partisë.

Vasili i cili do të jetë sërish deputet në parlamentin e ri thotë se çdo sfidë vetëm e ka forcuar LSI dhe misioni vazhdon me motivim si asnjëherë më parë.

Ai uron mbështetësit e LSI, që sipas tij nuk ulin kokën dhe e duan pafund Shqipërinë.

 

STATUSI NGA PETRIT VASILI

17 VJET LSI !

ÇDO SFIDË VETEM NA KA FORCUAR.

TE RINJ E TE REJA, BURRA DHE GRA, QE NUK ULIN KOKEN DHE DUAN PA FUND SHQIPERINE, GEZUAR 6 SHTATORIN FESTEN E LSI!

MISIONI VAZHDON, ME TE MOTIVUAR SE ASNJEHERE!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb