Bashkëshortja e Lulzim Bashës ka përcjellë një urim për liderin e PD me rastin e ditës së Shën Valentinit.

Aurela Basha shkruan se bashkëshorti  i saj, Lulzim Basha është çdo ditë shembull për të dhe çdo ditë e do edhe më shumë

Me rastin e urimit, ajo ka nxjerrë një foto të çiftit bashkë shumë vite më parë.

 

 

STATUSI NGA AURELA BASHA

Gëzuar Shen Valentinin @lulzimbasha . Çdo ditë je shembull për mua, çdo ditë të dua më shumë! #shenvalentin

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb