TIRANË

Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi ka uruar sot 110-vjetorin e Pavarësisë. Kryemadhi ka postuar një video para monumentit të pavarësisë në Vlorë, teksa shkruan se nderojmë sot me krenari Ditën e Flamurit tonë Kombëtar.

“Nderojmë sot me krenari si çdo shqiptar anë e mbanë botës Ditën e Flamurit tonë Kombëtar. Gëzuar Shqipëri 110-vjetorin e Pavarësisë. Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe shqiptarët”, shkruan Kryemadhi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb