Gigi dhe Bella Hadid padyshim janë modelet më të famshme në botë. Motrat e njohura prej vitesh tërheqin vëmendjen e të gjithëve në pasarelat më të rëndësishme të modës. Mirëpo këtë herë, motrat Hadid kanë habitur të gjithë me paraqitjen e tyre në një shfaqje mode.

Modelet u transformuan totalisht për shfaqjen e Marc Jacobs të vjeshtës 2022.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Bella dhe Gigi parakaluan në pasarelë në New York me flokë gjysëm të prera tullac dhe pa vetulla. Dyshja dukej e panjohur me këtë look të ri.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb