Gigi Hadid, është një nga modelet më të kërkuara në Botë.

23-vjeçarja është fotografuar teksa punon për një projekt të ri në plazhet e Rio De Janeiro, Brazil.

E veshur me një xhaketë të rozë dhe pa reçipeta, Gigi tregoi fizikun e saj mahnitës.

Ylli i pasarelave dukej shumë seksi teksa realizonte setin fotografik.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb