Gisele Bündchen u pa në Miami të premten në mes të dramës së saj martesore me Tom Brady. Modelja dukej casual me një bluzë të bardhë, pantallona gjithashtu të bardha dhe sandale të ngjashme.

Dalja e Bündchen erdhi dy ditë pasi Page Six raportoi se ajo dhe qendërmbrojtësi i NFL ishin të dy në Miami përpara uraganit Ian, por planifikonin të dilnin në shtëpi të veçanta.

Një burim na tha se ish-engjëlli i Victoria’s Secret, 42 vjeç, qëndroi në shtëpinë që ajo dhe Brady morën me qira në vitin 2020, ndërsa rezidenca e tyre ishte në rinovim.

Sa i përket atletit 45-vjeçar, burimi i brendshëm tha se mbetet e paqartë se ku ishte strehuar, megjithëse nuk ishte me Bündchen. Lojtari i Tampa Bay Buccaneers u përgatit të kthehej në Miami nga Tampa të hënën pasi u përpoq ‘t’i rregullonte disa gjëra në shtëpi’, tha ai në një episod të podcast-it të tij SiriusXM.

  • foto galeri
  • foto galeri

“Ata po flasin për stuhi shumë të fortë dhe kjo është një gjë e frikshme,” shtoi Brady në “Let’s Go! me Tom Brady, Larry Fitzgerald dhe Jim Grey” për uraganin, i cili goditi Floridan të enjten.

“Unë do të them se është një gjë e frikshme kur të godet vërtet pragun e derës”, tha ai.

Bündchen u kthye në qytet të mërkurën, pasi ishte fotografuar më parë në Nju Jork me vajzën Vivian, 9 vjeç. (Brady është gjithashtu babai i djemve Jack, 15 vjeç dhe Benjamin, 12.)

Ajo dhe ish-lojtari i New England Patriots kanë bërë lajme që nga shtatori për “luftën e tyre epike”.

“Tom dhe Gisele kohët e fundit kanë luftuar për ta bërë martesën e tyre të funksionojë dhe janë ndarë”, tha një burim për Page Six muajin e kaluar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb