Ndonjëherë ne mund t’i lejojmë vetes që të kalojmë një ditë të tërë pa asnjë pikë grimi në fytyrë dhe të mos kujdesemi për pamjen tonë. Por për të dalë ashtu para kamerave, shumë vajza dhe gra kërkojnë guxim.

Të mos mbash makijazh në fytyrë mund të bëjë të dukesh krejtësisht ndryshe! E disa personazhe të famshëm të ekranit si Tyra Bank, Sarah Hyland, Lady Gaga e shumë të tjera, janë dëshmi e vërtetë e kësaj.

“Bright Side” ka publikuar disa fotografi të yjeve, për të inkurajuar çdo grua që të dojë veten dhe të përqafojë pamjen e saj natyrale. Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme, ku gratë e famshme nuk ngurruan të tregonin se si dukeshin pa make-up.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb