KRUJË

Një 29- vjeçar është gjetur i mbytur në rezervuarin ”Pengile” të Krujës. G.L, ishte në kërkim pas kallëzimit të bërë nga familjarët si i humbur.

Policia në njoftimin zyrtar sqaron se G.L, vuante nga shëndeti mendor dhe se në trup nuk i janë konstatuar shenja dhune.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 07.03.2020, rreth orës 12:45, në breg të rezervuarit “Pengile” në lagjen nr.4, Krujë, është gjetur i mbytur shtetasi G.L.,29 vjeç, i cili vuante nga shendeti mendor dhe ishte shpallur në kërkim nga Komisaritati i Policisë Vorë, pas kallzimit të bërë nga familjarët.

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb