Në SPB Kumanovë sot është paraqitur se në tualetet montuese, në afërsi të ish hotelit “Kristal” ka vdekur personi 29 vjeçar.

Pas autorizimit të Gjykatës Themelore Kumanovë  mbikqyrje ka kryer ekipi i SPB-së Kumanovë, përcjell Gazeta Express nga Medial.

“Sipas konstatimit të ekzaminuesit mjekësor,  arsyeja e vdekjes ka qenë mbidoza”, citohet në kumtesën e SPB-së Kumanovë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb