SELENICA

Një i moshuar është gjetur i vdekur këtë mbrëmje në fshatin Ploçë të Selenicës.

73- vjeçari Xh.M, dyshohet se është vetvarur në derën e banesës.

Policia informon se nga kqyrja paraprake nuk ka shenja dhune, përveç atyre të vetvarjes.

 

 

NJOFTIMI NGA POLICIA

Vlorë/Informacion paraprak

 

Në orën 19:49, në fshatin Ploçë të Selenicës, dyshohet se është vetëvarur me litarë në derën e banesës së tij shtetasi Xh. M., 73 vjeç.

 

Nga këqyrja paraprake në trupin e pajetë nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja.

 

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb