VAU I DEJËS

Një  55- vjeçar është  gjetur i vdekur në  Vaun e Dejës.

BalkanWeb mëson se 55- vjeçari është gjetur në fshatin Shkjezë ndërkohë nuk ka shenja dhune në trup nga kqyrja paraprake.

Ndërkohë Policia po heton për të gjetur shkaqet e vërteta të vdekjes së  55- vjeçarit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb