Një banor i Ohrit të Maqedonisë së Veriut u gjet i vdekur në një makinë.

Në SPB Ohër dje në orën 20:10 u paraqit se një person i vdekur u gjet në një park makinash afër “Portës së Epërme” në qytet.

Bëhet me dije se u konstatua se bëhet fjalë për M.J. (55) nga Ohri, ndërsa mjeku konfirmoi se viktima nuk ka gjurmë për shenja dhune.

Pas udhëzimeve të prokurorit publik, trupi iu dorëzua familjes.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb