Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Krujë, ku një 64-vjeçari i ka dhënë fund jetës.

Ngjarja ndodhi rreth orës 07:45. Burime zyrtare bënë me dije se është vetëvarur në banesën e tij shtetasi me inicialet A.K.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: