Kufoma e një shtetasi shqiptar është gjetur dje në ishullin Paro të Greqisë. Mediat greke raportojnë se bëhet fjalë për një shtetas të moshës rreth 35-45 vjeç.

Kufoma, me shkallë të lartë dekompozimi u gjet nga kalimtare të rastit në Agio Anargiron të cilët më pas sinjalizuan policinë.

Nga hetimet e deritanishme rezulton se viktima ka plagë në kokë.

  • foto galeri

Po vijon ekspertiza mjeko-ligjore për të përcaktuar nëse është vrarë apo ka rënë nga ndonjë lartësi.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: