Një person është gjetur i mbytur sot në lumin Shkumbin. Ngjarja u regjistrua në fshatin Jagodinë të Elbasanit.

Deri më tani nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja, si dhe identiteti i viktimës.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa po heton për dokumentimin e plotë të rastit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: