Një person është gjetur i vdekur në lagjen nr. 4 të Sarandës. Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia, zjarrfikësja dhe ambulance.

Nga informacionet e para flitet për një person të vetëvrarë, ndërsa informacione jo zyrtare bëjnë me dije se vetëvrasja ka ndodhur pas një ngjarjeje tjetër brenda familjes.

Ndërkohë, pritet që policia të zbardhë detaje mbi ngjarjen e rëndë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: