Një trup i pajetë është gjetur në anë të lumit Shkumbin, afër fshatit Mirakë, Librazhd.

Plocia bën me dije se viktima është identifikuar si shtetësja Nexhije Hoxha, 48 vjeçe, banuese në Mirakë, Librazhd.

Dyshimet paraprake identifikojnë vetmbytjen si shkak i mundshëm i ngjarjes, pai nga ekzaminimi poaraprak nuk ëhstë vërejtur asnjë shenjë dhune në trupin e viktimës.

Policia bën me dije se grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: