Një person është gjetur i pajetë në tregun e Milotit mëngjesin e sotëm. Ngjarja është raportuar menjëherë në polici, ndërkohë që kjo e fundit ka mbërritur në treg.

Nga këqyrja e viktimës, nuk konstatohen shenja dhunë në trupin e pajetë.

Aktualisht po punohet për identifikimin e trupit të pajetë si dhe të rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb