Ajo është një nga modelet më të famshme në botë, por tani Irina Shyak duket që është edhe një femër shumë kurajoze.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Modelja ruse ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me një piton të madh që i rrotullohet në trup.

Komentet dhe zemrat nga fansat nuk kanë munguar. Nuk dihet nëse kjo foto është pjesë e ndonjë projekti, apo thjesht një set fotosh të zakonshme, i realizuar nga Irina.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: