GJERMANI-Një avion në aeroportin e Frankfurtit përpiqet të ngrihet nga toka, por duket se diçka nuk shkon.
Pavarësisht lëvizjes së tij të gjatë në aerodrom piloti duket se nuk arrin të ngrijë lart mjetin, të paktën në tentativën e parë.
Por piloti nuk heq dorë dhe në fund arrin të ngrejë nga toka Boing 737 i Royal Air Maroc.

Ai që ka postuar videon në youtube (bristolcardifairport) komenton, që piloti duke vazhduar rrugën ka vënë në rrezik pasagjerët dhe do ishte mirë, që ai të ndalonte dhe ta provonte në një moment tjetër. Ndjekim videon.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: