Elita Rudi së bashku me Gjikon dhe djalin e tyre po shijonë pushimet.
Por si duket famija e Gjikos do të shtohet me një pjesëtar të ri.

  • foto galeri
  • foto galeri

Kemi parë që shpesh Elita ka pozuar duke u munduar të fshehë barkun. Madje disa ditë më parë u aludua se ishte shtatzënë për shkak se në një foto u duk disi e shëndoshë.

Por burime për Prive.al e kanë konfirmuar lajmin, duke thënë se çifti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Mendohet se Elita është në muajin e katërt të pritjes së ëmbël, ndërsa po presim me padurim që ky lajm të konfirmohet nga vetë çifti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb