U zhvillua sot në Gjirokastër, prezantimi i prefektit të ri të qarkut, Odise Kote.

Ai zëvendëson në këtë post Astrit Aliajn. Kote mbante postin e drejtorit të Drejtorisë Rajonale të Sigurimeve Shoqërore.

Prezantimi i tij u bë nga deputeti i qarkut dhe ministri Bledi Çuçi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb