GJIROKASTËR- Bashkia e Gjirokastrës ka shumë mundësi të drejtohet nga një kryetar i zgjedhur nga radhët e LSI-së, pasi bën pjesë në 15 bashkitë ku LSI-ja mund të japë propozimet e saj.


Por për deputetin e PS-së, në Gjirokastër Dashamir Kamberi kjo është një marrëveshje që duhet respektuar.


“Marrëveshja është pritur mirë dhe pse iu la LSI-së. Unë respektoj vendimin e partisë”, tha Kamberi.


(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: