Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një prej çifteve më të përfolur të showbizzit.

Së fundmi ato kanë zgjedhur të ndajnë me ndjekësit në Instagram foto nga pushimet, të cilat këtë kanë zgjedhur t’i kalojnë në ishullin e Siçilisë në Itali.

Udhëtimi këtë vit ka qenë edhe me një tjetër çift, pasi Marina dhe Geti janë duke pushuar së bashku me Luanën dhe partnerin e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

Ajo pozoi së bashku me burrin e saj, reperin Getoar Selimi, në një pozë mjaft romantike të realizuar pranë vullkanit aktiv Etna në Itali.

Mes shumë pëlqimeve dhe komenteve nga fansat, në sy ra komenti i vet reperit, i cili i kishte shkruar gruas së tij: “Gjithçka e imja”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: