Donald dhe Romeo Veshaj festojnë sot ditëlindjen. Bora Zemani është kujdesur ta urojë edhe publikisht partnerin me një urim të shkurtër, por shumë të ndjerë, duke thënë shumë, vetëm me një fjali.

“Unë e di që ti je gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm me @romeoveshaj, por ti e di që do jesh gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm, me mua! Gëzuar ditëlindjen”, -ka shkruar moderatorja.

Bora ka ndarë edhe disa foto të të dyve bashkë dhe në Story ka ndarë një video të Donaldit dhe Romeos duke uruar njëri-tjetrin me një përqafim në orën 00:00.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: