Recete nga znj Eneida
Përbërësit

2 gjokse pule
3 finokë
4 karota të ndara në feta
4 lugë vaj ulliri
3 thelpinj hudhra
50 gr mustardë
Lëkurën e një limoni
200 ml lëng pule
Kripë/piper i zi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: