Deputeti i opozitës parlamentare, Kujtim Gjuzi është rikthyer në seancën në parlament pasi e braktisit pak më parë.

Duke treguar një fletë ai e ka pyetur kryeparlamentarin Gramoz Ruçi nëse kishte radhë për të për të folur pasi nuk po i përmendej emri.

Ruçi i kujtoi se radha i iku pasi nuk ishte prezent në sallë dhe e braktisi me deklaratë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb