Gjykata nuk i dha vajzës mbiemrin e tij, flet shoku i qelisë së Babis: Ai është i mërzitur, e do shumë atë

Ka ardhur edhe reagimi i parë i Babis Anagnostopoulos vrasësi i Caroline, në Glyka Nera , për vendimin e prindërve të nënës të së resë për të ndryshuar mbiemrin e vogëlushes Lidia, që ajo të mos ketë mbiemrin e babait të saj.

Sipas një deklarate të një të arrestuari në një qeli me vrasësin, piloti mësoi ndryshimin e mbiemrit nga media dhe u zemërua.

Sipas nediave greke ai nuk e priste një reagim të tillë, sidomos pas tërheqjes së prindërve nga kërkesa për kujdestarinë e vogëlushes.

“Ai është i mërzitur dhe nuk dëshiron që vajza e tij të mos ketë mbiemrin e tij. Ai e do shumë atë. “Ai është i dërrmuar”, tha i burgosuri në qeli me Babis.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: