PUKE

Gjykata e Pukës  ka zhvilluar seancë gjyqësore për shpalljen e ligjshmërisë së mandatit si kryetar bashkie të Gjon Gjonajt.

Gazetari Armir Mehja raporton për “Balkanweb” se kërkesa e Gjonajt është shqyrtuar nga gjyqtarja Flutura Hoxha.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Hoxha e shpalli të vlefshëm vendimin e KQZ-së, duke i thënë “PO” vlefshmërisë së mandatit të Gjonajt.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb