Pothuajse të gjithë kanë nisur pushimet, pas një sezoni të gjatë dhe të lodhshëm. Ashtu sikurse futbollistët, edhe gjyqtarët kanë nisur pushimet e tyre verore. Së fundmi ajo që ka tërhequr shumë vëmendje, është asistentja e FIFA-s, Erinda Kume.

Gjyqtarja bukuroshe ka postuar në rrjetet sociale disa foto, ku shfaqet me bikini. Erinda duket në një formë të shkëlqyer, teksa bien në sy format e saj perfekte.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb