TIRANE

Duket se gjyshja e Kiarës është shqetësuar nga komentet dhe kritikat e njerëzve në lidhje me lojën dhe ndjenjat për Luizin.

Në një video të postuar në Instagram, teksa ndajnë disa momente me njëra-tjetrën, nëna Leta i del në mbrojtje mbesës së saj dhe kanë një rëndësi të veçantë për njëra-tjetrën.

Nëna Leta: Dua të shoh ty dhe Luizin çift gjithë jetën.

Kiara Tito: Mos u mërzit o Leta se kështu e kanë njerëzit.

Nëna Leta: Moj e kanë, po ta dinë se kush je ti, Kiara Tito.

Që pas daljes nga shtëpia, Kiara ka patur një vëmendje të madhe. Ajo herë pas here ndan me ndjekësit e saj mesazhe për Luizin, duke i shprehur mbështetje dhe dashuri nga jashtë, në mënyrë për t’i dhënë përgjigje dhe atyre që janë skeptikë.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb