Ish-Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi nga Haga ia ka uruar ditëlindjen e 84-t nënës së tij. Ajo festoon sot ditën e lindjes, por pa djalin e saj i cili është në paraburgim në Holandë dhe po përballet me akuzat për krime lufte.

Është djali i Thaçit, Endriti që ka publikuar një foto nga shtëpia e gjyshërve ku nëna krah gjyshit flet në telefon me Thaçit.

“Urimi më i dashur për ditëlindjen e saj. Gjyshja në telefon me babin”, ka shkruar Endrit Thaçi.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb