Ajo është një nga modelet më të njohura e të pëlqyera në botë. E kemi fjalën për ish-partneren e Cristiano Ronaldos, Irina Shayk.

35-vjeçarja ka publikuar së fundmi në rrjete sociale, foto ku shihet topless, e tepër në formë.

Ajo ka ekspozuar linjat perfekte, ndërsa, sekreti për të qenë kaq në formë, është ende mister.

Fotot e publikuara nga Iirina kanë marrë miliona komente e pëlqime, e kjo, është një dëshmi se sa shumë fanst e duan.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: