Ndizet atmosfera në kryeqytet. Kur na ndajnë dhe rreth 6 orë nga finalja e Conference League në Air Albania, tifozët kanë mbushur sheshet dhe kanë nisur festën. Me birra dhe muzikë, gjysmë të zhveshur, tifozët kanë mposhtur temperaturat e larta për të mbështetur ekipet e tyre të zemrës.

Situatë e nxehtë në Pedonale, ku ndodhen tifozët e ekipit holandez të Feyenoord, ashtu si edhe nga kodrat e Liqenit, ku festojnë tifozët e Romës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb