Globe i është përgjigjur apelit për t’i ardhur në ndihmë banorëve të prekur nga tërmeti i 26 nëntorit, që la pas dhjetëra të vdekur e qindra të plagosur.

Në përgjigje të apelit për ndihmë, ‘Globe’ thotë se të gjitha fitimet e realizuara nga shitjet e promocionit të planifikuar “Black Friday” në datat 28 deri në 30 Nëntor do të shkojnë në mbeshtetje të Emergjencave Civile.

Globe
Globe

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: