Bodiblideri grek, Janis Mangos ka rrëzuar për toke një gjyqtar në garën “Diamond Cup” të Athinës.

Mangos u zemërua kur e kuptoi se nuk u zuri vendin e parë.

Dhe teksa dilte prej palestrës sportive ju afrua gjyqtarit dhe e goditi aq fuqishëm me grusht, saqë e hodhi në tokë.

Federata Botërore e Bodibildingut ka paralajmëruar masa të rrepta për grekun.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb