Darwin Nunez u bë protagonist negativ mbrëmë në barazimin 1-1 mes Liverpool dhe Crystal Palace. Sulmuesi nga Uruguaji gjatë një momenti acarimi zgjodhi të godasë me kokë kundërshtarin, me arbitrin që nxori menjëherë kartonin e kuq.

Shoku i skuadrës te Liverpool, Van Dijk këshillon lojtarin që të kontrollë veten.

“Ai duhet ta kontrollojë veten.Nunez  ka mbështetjen tonë dhe e di që nuk duhet të ndodhë më dhe shpresojmë se do të jetë kështu” – tha van Dijk.

Yuy

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: