Pritet vetëm zyrtarizimi, por Ferhan Hasani do të jetë goditja e madhe e Partizanit në merkaton e janarit. Dyshimet janë shuar pasditen e së hënës, kur futbollisti ka ndjekur në stadiumin “Niko Dovana” ndeshjen mes Teutës dhe skuadrës së tij të ardhshme.

Hasani
Hasani

Tratativat kishin nisur prej kohësh, ndërsa tani duket se palët kanë gjetur dakordësinë dhe shumë shpejt pritet firma në kontratë.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: