Pavarësisht nëse ju pëlqejnë detajet delikate në manikyrin tuaj, ose dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes, ka një stil dhe dizajn që i përshtatet çdo forme dhe gjatësi të thonjve.

Gjëja më e mirë për eksperimentimin me një lustër ari është shumëllojshmëria e opsioneve të thonjve që ofrohen. Glitter është më i gjallë dhe është i përsosur për çdo festë Krishtlindjesh. Një manikyr metalik ose ari do ta bëjë rezultatin më joshës, ndërsa ngjitësit mund të përmirësojnë edhe thonjtë e zhveshur dhe të pa lyer.

Çfarëdo stili që preferoni, më poshtë do të gjeni mjaft frymëzim për të shtuar shkëlqimin e arit në pamjen tuaj këtë muaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: