Po çfarë rivalesh.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Raffaella Carra dhe Loretta Goggi janë mikesha shumë të ngushta. E tregojnë fotot e publikuara nga e përjavshmja ‘Chi’, që i ka fotografuar në një fushë golfi në Argentario, teksa qeshin dhe shijojnë lojën mes tyre.

Të dy zonjat e para të televizionit italian janë takuar së bashku për emisionin e Carra ‘”A raccontare comincia tu” dhe që atëhere kanë filluar të frekuentohen shumë bashkë, si në kohët e shkuara.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb