Shqipëria ka konkretizuar startin e vrullshëm të ndeshjes në Kishinau, teksa në minutën e 22-të Sokol Cikalleshi është treguar gjakftohtë në zonë duke finalizuar në mënyrë perfekte me të djathtën një top që po endej para portës së Moldavisë.


Në festë tifozët kuqezi të pranishëm në “Zimbru Stadium” që po dhurojnë një performancë të jashtëzakonshme.Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb