Aktorja Arta Elezaj mbrëmjen e djeshme ka rënë pre e një grabitje. Bëhet me dije se persona të armatosur kanë hyrë në banesën e saj rreth orës 23:45.

Arta jentonte në shtëpi së bashku me një person tjetër, emri i të cilës nuk bëhet me dije për arsye konfidenciale.

Mësohet se aktores i kanë grbitur stoli ari dhe dy ora, mirëpo nuk dihet ende vlera totale e dëmit.

Ndërkohë, aktorja nuk ka folur ende rreth kësaj ngjarje.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb