TIRANË

Një grabitje ka ndodhur në një zonë mjaft të populluar në kryeqytet.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” se në rrugën “Reshit Çollaku” në zonën e Shallvareve, persona ende të paidentifikuar kanë hyrë me thyerje në banesën e një 53-vjeçareje dhe kanë marrë bizhuteritë dhe një shumë parash.

Denoncimi është bërë nga pronarja e shtepisë M.Veneti, e cila pasi ka konstatuar vjedhjen, ka njoftuar policinë, e cila ka nisur hetimet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb