MAQEDONI E VERIUT

Një pronar lokali ka vdekur në Shkup disa minuta pasi i grabitën subjektit. Në fakt 40-vjeçari nuk kishte lidhje me ngjarjen, pasi autori me thikë kërcënoi punonjësen.

Më pas pronari kishte shkuar në lokal dhe pasi mësoi lajmin iu përkeqësua gjendja shëndetësore.

Ai u dërgua në spital, por mjeku konstatoi se 40-vjeçari kishte vdekur tashmë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb