KORÇA

Një tjetër person është shoqëruar si autor i dyshuar i grabitjes së kambistit në Korçë. Burime konfidenciale për gazetaren Lorena Kodra bëjnë me dije se tashmë personi është shoqëruar pikërisht për këtë ngjarje.

Nga ana tjetër një prej autorëve u ndalua në flagrancë pasi u përplas fizikisht me kambistin Shefqet Muço. Dy autorët e tjerë u larguan me automjet bashkë me sasinë e parave që vodhën, dhe një prej këtyre dyshohet se tashmë është shoqëruar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb