Pushimet e Marco Verratit nuk kanë shkuar siç duhet. Mesfushori i PSG provoi të shijonte disa ditë me partneren e tij në Ibiza, duke marrë me qira një vilë të bukur.

Në shtëpinë e yllit të njohur janë futur disa hajdutë, që kanë marrë para të gatshme dhe bizhuteri, e gjitha në total shkon në vlerën e 3 milionë eurove. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes, teksa theksohet se në vilë nuk ka patur njeri. Pasi raportoi agjencia spanjolle EFE, lajmi u bë publik në të gjitha mediet botërore.

Ggg
Ggg

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: