Spektakolare performanca e Lady Gaga në nder të David Bow. Në një atmosferë të mrekullueshme mbretëresha e re e pop-it ka interpretuar dhe kënduar këngët më të famshme të kantautorit anglez, si ‘Rebel Rebel’, ‘Fashion’, ‘Fame’, ‘Let’s Dance’, Heroes’. Performanca e Gaga ka qenë momenti më i bukur i të gjithë ceremonisë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb