Të gjitha të çmendura për bishtin e kalit. Duke parë të gjithë look-un e yjeve në Grammy Awards 2020, eventi muzikor që u mbajt mbrëmë në Los Angeles, shumica janë shfaqur me modelin e flokëve të bishtin lart.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Duket se pothuajse të gjitha vipet janë shfaqur në këtë event me flokë të mbledhur dhe bisht kali si për shembull Ariana Grande. Ka edhe nga ato si për shembull këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa që shfaqet me flokë të mbledhur dhe dy pjesë flokësh të lëshuara përpara fytyrës.

Një kontrast ngjyrash për fituesen Billie Eilish, që është shfaqur me ngjyra fosforeshente. Ja një fotogaleri me modelet e yjeve në spektaklin e muzikës 2020.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb